Bioenergoterapia w opolu

Masaż to obecnie ciekawa metoda relaksacyjna. Masaż jako metoda ma także wielkie znaczenie terapeutyczne i w leczeniu. Dlatego tak ważne jest żeby uważnie wybrać salon masażu. W Opolu jest kilka wartych uwagi gabinetów jednak szczególną uwagą należy obdarzyć gabinet masażu Biały Lotos, który specjalizuje się w takich zabiegach jak:

Poza tym salon oferuje masaż wschodni.
Masaż orientalny – jest to wskazany rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – opiera się na złączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże wykonywane są przez wyspecjalizowanego masażystę. Masaż jako technika leczenia był znany już od wieków. Narodził się razem z innymi formami medycyny konwencjonalnej. Podróżnicy, którzy odkrywali po Dalekim Wschodzie wielokrotnie pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Nasze ciało to jedna całość. Cudowne działanie masaży jest nie do przecenienia. Warto skorzystać z dobrodziejstw takiej formy relaksu czy terapii i rehabilitacji. Masowanie ciała pozwala energii równomiernie rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos oferuje nie tylko masaże. Warto zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w zakresie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarz Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka normalne nazywana kręgarstwem, jest naturalną i nieinwazyjną metodą pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest sporo interesujących metod, które mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapeuta opole

Dodaj komentarz